FABER INCA LUX GLASS EG8 X/BK A52
Luxusní provedení vestavného odsavače par. Výrobek je určený k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač. Ucelený vzhled umocňuje nerezová spodní část odsavače se štěrbinovým sáním, které účinně zachycuje páry.Vnitřní víko je z černého skla. Digestoř je osazena tichou ventilační jednotkou nové generace ENERGY, která dosahuje výkonu až 800m3/hod. Digestoř má na první stupeň výkonu 290m3/hod. (postačí při běžném vaření) velice tichý chod - pouze 50 dB(A). Z nadstandardních funkcí se může pyšnit signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření. Ovládání funkcí je pomocí nízkozdvihových tlačítek nebo dálkovým ovladačem, který není součástí výbavy. Osvětlení pracovní plochy pomocí LED diodového osvětlení. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER INCA LUX GLASS EG8 X/BK A52
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | vestavěná, nerez/černé sklo |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 615 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka / možnost i z vestavné desky / dálkový ovladač |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks ENERGY |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 290 m3 / 450 m3 / 560 m3 / 615 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 50 dB / 63 dB / 68 dB / 70 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm/120 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro reciklaci | F8 (UHF 008) |
| Energetický štítek | B |
FABER INCA LUX GLASS EG8 X/BK A52
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriciu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni
vybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezi
digestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu
odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti .
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ