FABER ODETTE PLUS BK MATT
- na objednávku
Lustrová digestoř FABER ODETTE PLUS BK MATT je osazena moderní ventilační jednotkou poslední generace EVO, která dosahuje výkonu až 640 m3/hod. Ovládá se dotykem z varné desky Faber nebo pomocí dálkového ovladače, který je součastí. Tradiční světla jsou nahrazena úzkým obvodovým LED páskem, který kopíruje vnější tvar spodního panelu a dokonale osvětluje pracovní plochu. Digestoř je standardně dodávána jako recirkulační, včetně uhlíkového filtru. Pomocí sady AIRLANE, kterou lze objednat, je možno ji zapojit také na vnější odtah a to BEZ NUTNOSTI odtahového potrubí, více viz Sada Airlane. Záruka na bezchybnou funkci je 5 let.
DIGESTOŘ JE VYBAVENÁ SPOUŠTĚCÍM MECHANISMEM!
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 640 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 58 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové z varné desky, dálkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT. |
| osvětlení: | LED obvodové |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 / 300 / 430 / 640 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 51 / 54 / 58 / 68 dB |
| Hmotnost: | 20,2 kg |
| Maximální příkon motoru: | 230 W |
| Maximální výstupní tlak: | 540 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano - nutno dokoupit sadu pro odtah |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | F8 |
FABER ODETTE PLUS BK MATT
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | lustrové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |