FABER ONYX-V X/V A90
Nástěnný odsavač par FABER ONYX-V X/V A90 je určený do každé moderní kuchyně. Velice elegantní provedení z černého skla a nerez oceli umožňuje snadnou údržbu.
Digestoř je vybavena LED diodovým osvětlením a výkonnou ventilační jednotkou nové generace BRUSHLESS s výkonem až 780 m3/hod. Z nadstandardních funkcí se odsavač může pyšnit 24-hodinovým provětráváním vaší kuchyně. Všechny funkce lze ovládat dotykem z varné desky nebo dálkovým ovladačem, který ale není součástí výbavy. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER ONYX-V X/V A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nástěnná, černé sklo + nerez |
| Šířka: | 900 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 780 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45 - 52 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT+BOOST |
| Osvětlení: | 2 LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks BRUSHLESS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 210 m3 / 310 m3 / 370 m3 / 590 m3 / 780 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 46 dB / 51 dB / 52 dB / 63 dB / 69 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Maximální příkon motoru: | 170 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci | FLL8 - s dlouhou životností F8 |
FABER ONYX-V X/V A90
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |