FABER Rustikální digestoř Trendy WH s rámem
Korpus odsavače TRENDY doplňuje dekorativní dřevěný rám z dubového dřeva, který je dodávaný bez povrchové úpravy.
Osvětlení pracovní plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek. Kovové kazetové tukové filtry lze umývat v myčce na nádobí. Záruka na bezchybnou funkci výrobku je 5 let.
FABER Trendy WH A90 s rámem
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 440 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 68 dB(A) |
| Ovládání: | posuvné |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED dioda |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 m3 / 320 m3 / 440 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 dB / 60 dB / 68 dB |
| Výstupní průměr: | horní |
| Hmotnost: | 13,8 |
| Maximální příkon motoru: | 115 W |
| Maximální výstupní tlak: | 210 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr F8 - sada Uhlíkový filtr FLL8 s dlouhou životností Uhlíkový filtr FHP8 s vysokou účinností |
| Energetická náročnost: | C |
FABER Trendy WH A90 s rámem
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |