FABER STEELMAX EV8 BH/X A80
Komínová digestoř FABER STEELMAX EV8 BH/X A80 svým tvarem nepřekáží při vaření, je vybaven ventilační jednotkou nové generace EVO, která dosahuje výkonu až 730 m3/hod, dotykovým ovládáním, štěrbinovým sáním a LED osvětlením s dvěma úrovněmi intenzity osvětlení. Součástí balení je teleskopický nerezový KOMÍN, v případě recirkulačního provozu je třeba objednat SADU PRO RECIRKULACI, která obsahuje uhlíkový filtr. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER STEELMAX EV8 BH/X A80
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 730 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2 x LED dioda |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 320 m3 / 490 m3 / 640 m3 / 730 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 dB / 63 dB / 68 dB / 71 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 14,1 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | F8 - sada (původně UHF008) |
FABER STEELMAX EV8 BH/X A80
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |