FABER STILO COMFORT BK MATT A90
Klasická komínová digestoř Faber STILO COMFORT obráceného písmene T v černém matu s moderním designem. Digestoř je osazena ventilační jednotkou EVO s nízkou spotřebou elektrické energie. Digestoř je možné upravit pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Díky systému REMOTE BLOWER můžete upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Osvětlení pracovní plochy je pomocí dvou LED diod. Kazetové tukové filtry jdou mýt v myčce na nádobí.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER STILO COMFORT BK MATT A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 690 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED diody 3000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 | 470 | 610 | INT 690 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 63 | 69 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 490 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Eergetická účinnost: | B |
| Typ uhlíkové ho filtru: | Uhlíkový filtr F9 |
FABER STILO COMFORT BK MATT A90
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |