Stropní odsavač par FABER HIGH-LIGHT v matně černém provedení je určený k zabudování do stropu (jeho čelo lícuje s rovinou stropu), čímž se zajistí maximální volný prostor nad pracovní deskou. Odsavač je určen k instalaci nad varnou zónu umístěnou v kuchyňském ostrůvku a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.
Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů. Vysoký výkon zajišťuje úsporná ventilační jednotka Brushless EBM, která pracuje v energetické třídě A+.
Z nadstandardních funkcí se může High-Light pyšnit signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření. Všechny funkce lze ovládat nejen dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy, ale také přímo z varné desky Faber, což výrazně zvyšuje uživatelský komfort. Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HIGH-LIGHT RAD BRS BK MATT A91
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 40 - 65 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | LED obvodové 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks BRUSHLESS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: |
160 | 340 | 490 | 700 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 40 | 56 | 65 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 220 x 90 mm |
| Hmotnost: | 14,0 kg |
| Energetická třída: | A + |
| Maximální příkon motoru: | 145 W |
| Maximální výstupní tlak: | 700 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr FLL18-90cm s dlouhou životností |
FABER HIGH-LIGHT RAD BRS BK MATT A91
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let. Továrna značky FABER je situována ve Fabriciu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě. Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |