Rustikální digestoř FABER THEA vyniká svým moderním designem a nabízí nadčasovou eleganci spojenou se špičkovým výkonem.
Odsavač Thea v bílém provedení mat je osazen výkonnou ventilační jednotkou EVO, která zajistí vysokou účinnost při nízké spotřebě energie.
Zajímavostí je také LED pásek na spodní části digestoře, který dokonale osvětlí pracovní plochu.
Foto je pouze ilustrační, pro dokonalý vzhled digestoře je třeba dokoupit obrubu v nerez provedení nebo v provedení dub durmast, ze stejného dřeva lze také zakoupit polici. V základním provedení je digestoř dodána bez obruby.
Záruka na bezchybnou funci 5 let.
FABER THEA EV8 WH MATT A80 bez rámu
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá mat |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 750 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 70 dB(A) |
| Energetická třída: | C |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | LED pásek 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon dle IEC 61591: | 320 | 480 | 640 | 750 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 | 61 | 67 | 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Odsávání do komína: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Externí ventilační jednotka: | Ano |
| Hmotnost: | 13 kg |
FABER THEA EV8 WH MATT bez rámu
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |