FABER TWEET EG8 WH A55
Elegantní model se skleněnou deskou v bílé barvě nabízí ideální poměr designu, kvality a výkonu. Díky zkosenému panelu z černého skla nepřekáží při vaření a je navíc velice snadný na údržbu. Odsavač je osazen moderní ventilační jednotkou ENERGY, která dosahuje výkonu až 700m3/hod a vyniká nízkou spotřebou energie. Štěrbinové sání účinně zachycuje páry. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER TWEET BK A55
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | komínový, bílé sklo |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x 20 W (halogen) |
| Počet motorů a typ: | 1 ks ENERGY EG8 |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 m3 / 480 m3 / 620 m3 / 700 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: |
|
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 510 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka 150 mm: | Ne - lze dokoupit |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: |
FABER F8 sada 2 kusy (původně UHF 008) FABER FLL8 s dlouhou životností |
| Energetická třída: | C |
Digestoř FABER TWEET EG8 WH A55
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |