FABER VALUE PB X A60
Klasická komínová digestoř VALUE PB X A60 je vyrobená na plně automatizované lince bez dotyku lidské ruky.
O perfektní osvětlení pracovní plochy se postarají dvě LED diodové žárovky.
Kazetové tukové filtry lze mýt v myčce na nádobí.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER Value PB X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 430 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 58 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | ENERGY |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 255 | 330 | 430 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 58 | 62 | 67 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 145 W |
| Maximální výstupní tlak: | 300 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Eergetická účinnost: | D |
| Typ uhlíkové ho filtru: | Filtr FABER F3 |
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ