Digestoř FABER Inca Smart C LG A70 je určena k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač. Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER Inca Smart C LG A70
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedá |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 335 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 66 db(A) |
| Ovládání: | posuvné |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Energetická třída: | C |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 160 | 220 | 335 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 59 | 66 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Maximální příkon motoru: | 115 W |
| Maximální výstupní tlak: | 280 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | F23 - sada |
FABER Inca Smart C LG A70
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Zde odtahy k digestoři FABER Inca Smart HC
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |