FABER VRT BK A90
Modedrní komínová digestoř FABER VRT BK A90 vyniká svým krásným designem. Díky zkosenému panelu z černého skla nepřekáží při vaření a je navíc velice snadná na údržbu. Digestoř je vybavena dvěmi LED diody a štěrbinovým sáním, které účinně zachycuje páry.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER VRT BK A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Energetická třída: | A |
| Výkon dle IEC 61591: | 580 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 61 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 420 | 500 | 580 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 61 | 64 | 67 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 200 W |
| Maximální výstupní tlak: | 450 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | FABER UHLÍKOVÝ FILTR TF08 - sada |
FABER VRT BK A90
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ