Vestavná mikrovlnná trouba GORENJE BM2350RAB v černém provedení je neocenitelným pomocníkem v každé domácnosti. Elektronické ovládání s 5 výkonovými stupni a 8 přednastavenými programy potěší svou jednoduchostí. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 23 l je umístěn otočný talíř s průměrem 270 mm. Otvírání mikrovlnné trouby je za pomocí madla.
GORENJE BM2350RAB
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Možnost kombinovaného ohřevu |
Ano - mikrovlnný ohřev + gril |
| Časový displej: | Ano |
| Ovládání: | Elektronické - dotykové |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Připojovací napětí: | 220-240V~50Hz |
| Průměr skleněného talíře: |
27 cm |
| Objem trouby: |
23 litrů |
| Počet výkonových stupňů: |
5 |
| Počet programů: | 8 |
| Grilovací rošt: |
Ano |
| Elektronický časovač: |
Ano |
| Hodiny: | Ano |
| Smart Display: | Ano |
| Odmrazování: | Ano |
| AUTO menu: | Ano |
| Rozměry v x š x h: | 39,0 x 59,2 x 37,6 mm |
| Vnitřek trouby: |
Nerezová úprava |
GORENJE BM2350RAB
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ