Moderní americká kombinovaná chladnička GORENJE NRS9182VXB1 v úsporné energetické třídě E. Lednice Vás zaujme především svou velikostí o celkové kapacitě 532 l. Chladnička o objemu 365 l má pravé i levé otevírání dveří, LED dispej, elektronické ovládání, LED osvětlení, zvukový alarm při otevření dveří. Velkou výhodou jsou malá dvířka v hlavních dveřích chladničky. Nápoje budou pro Vás lehce přístupné a jestě ušetříte energii. Speciální program EcoMode sníží spotřebu eletrické energie, což oceníte ve chvíly kdy odjedete na dovolenou. Tím, že nedochází k častému otevírání dveří, udrží program optimální teplotu s nižší spotřebou energie. Ventilační systém MultiFlow 360° zajistí optimální proudění vzduchu v chladničce. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.
Mrazící část o objemu 167 l Vám babízí technologii NoFrost Plus, která zabraňuje vzniku námrazy v celém prostoru chladničky. Mraznička má funkci FastFreeze, kdy po aktivaci přístroj automaticky sníží teplotu uvnitř mrazicího prostoru na –24 °C na dobu 26 hodin. Po této době se automaticky přepne do původního nastavení. Tato funkce je ideální pro uchování kvality potravin a zachování prospěšných látek. V případě náhlého výpadku elektrického proudu chladnička udržuje vnitřní konstantní teplotu až po dobu 5 hodin.
GORENJE NRS9182VXB1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
Side by Side,kombinovaná, pravé otevírání dveří chladničky/levé otevírání dveří mrazničky |
| Barva: | nerez |
| Objem chladničky |
365 litrů |
| Objem mrazicího boxu: |
167 litrů |
| Počet kompresorů: |
1 |
| Ovládání: |
Elektronické ovládání |
| Indikátor otevřených dveří: | zvukový alarm |
| Odmrazování: |
automatické |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | ano |
| Zmrazovací výkon: |
13 kg/24 hod. |
| Spotřeba energie: |
0,94 kWh/24h |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 220 - 240 V, zástrčka |
| Elektrický příkon: | 252 W |
| Hlučnost max.: | 42 dBA |
| Skladovací doba při poruše: |
až 5 hodin (záleží na okolní teplotě) |
| Výbava chladničky: |
dávkovač vody, držák na láhve, 5 polic ve dveřích, 5 sklených polic, 1 x stojan na vejce, LED osvětlení, 2 zásuvky na zeleninu, vnítřní chladící ventilátor |
| Výbava mrazničky: | 3 police ve dveřích, 5 skleněné police, 2 zásuvky na zeleninu, LED osvětlení, dávkovač vody s výrobníkem ledu ( ledové kostky, ledová tříšť ) |
| Typ chladiva: | R600A |
| Rozměry v x š x h: | 187,7 x 98,2 x 78 cm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Roční spotřeba energie: | 343 kWh |
| Energetická třída: | E |
NRS9182VXB1
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ