GORENJE WHC63CLB
Komínová digestoř GORENJE WHC63CLB v retro stylu z výrobní řady Classico Vám do kuchyně přináší komfort kvalitního odtahu. Nabízí sací výkon až 650 m³/h. Odsavač disponuje třemi stupněmi výkonu, ovládáním za pomocí tlačítek a dvěma LED světly. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 70 dB.
digestoř GORENJE WHC63CLB
| Charakteristika: | |
|---|---|
| Provedení: | černá matná |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | max 650 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 70 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr tukový: | kazetový kovový - omývatelný hliníkový filtr |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 246 m3 / 357 m3 / 650 m3 |
| Max.výkon při recirkulaci: | 488 m³/h |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Maximální příkon: | 263 W |
| Elektrické napětí: | 220-240 V;Jištění: 10 A |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | UF 315275 |
digestoř GORENJE WHC63CLB
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia)[1] a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |