GORENJE WHI6430RAW
Elegantní komínová digestoř GORENJE WHI6430RAW z výrobní řady Gorenje Ora-Ϊto 2 Vám do kuchyně přináší komfort kvalitního odtahu. Nabízí zvýšené proudění vzduchu PowerBoost 2 při maximálním výkonu odtahu až 740 m³/h. Odsavač disponuje třemi stupněmi výkonu, dotykovým ovládáním a LED osvětlením. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Díky funkci AdaptTech dokáže odsavač automaticky nastavit otáčky ventilátoru nebo je úplně zastavit. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 65 dB.
digestoř GORENJE WHI6430RAW
| Charakteristika: | |
|---|---|
| Provedení: | bílé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | max 740 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 65 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr tukový: | kazetový kovový - omývatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 342 m3 / 570 m3 / PowerBoost 2 - 740 m3 |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| AdaptTech - automatický provoz odsavače: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Ukazatel čistoty filtru: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Perimetrické odsávání: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Maximální příkon: | 284 W |
| Elektrické napětí: | 220-240 V;Jištění: 10 A |
| Rozměry š x v x h: | 60 x 42,5 x 47 cm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | UF 180177 |
digestoř GORENJE WHI6430RAW
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia)[1] a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |