GORENJE WTH643E4XBG
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo + nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 650 m3/hod. |
| Hlučnost: | 70 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr proti mastnotám: | tukový filtr AdaptAir |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 2 LED |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 220-240 V;Jištění: 16 A |
| Hmotnost: | 18,9 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Typ filtru: | 698059 |
GORENJE WTH643E4XBG
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia) a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |