GUČA ELIPTIKO černá
- litinová kamna
Krbová kamna GUČA ELIPTIKO jsou vyrobená z kvalitní litiny a oceli. Systém dvojího spalování – CB, kterým kamna disponují, se vyznačuje vysokou účinností a úsporou paliva. Mezi další výhody kamen patří vyjímatelný otočný rošt, izolovaná klička a samouzavírací pružina dvířek. Vhodným palivem je dřevo nebo dřevěné brikety. Systém oplachu skla udržuje po dlouhou dobu nerušený pohled do plápolajícícho ohně.
U modelů ELIPTIKO je vestavěna i KLAPKA, pomocí které se regulují spaliny.
GUČA ARINA ELIPTIKO černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | litina, ocel |
| Jmenovitý výkon | 7 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 75,14 % |
| Průměr kouřovodu |
120 mm |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 600 mm |
| Rozměry (v x š x h): | 800 x 477 x 473,5 mm |
| Rozměry topeniště (v x š x h): | 258 x 350 x 255 mm |
| Hmotnost | 116 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen | 30 cm |
| Průměrná spotřeba paliva | 1,7 kg/h |
GUČA ELIPTIKO
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |