- litinový sporák
Litinový sporák na tuhá paliva GUČA GULIVER Smart L je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů, vyniká kvalitou zpracování, proskleným topeništěm a troubou. Sporák má otočný rošt a izolovanou kliku dvířek, ve kterých je samouzavírací pružina. Vhodným palivem je dřevo nebo dřevěné brikety. Systém oplachu skla a velmi čisté spalování udržuje po dlouhou dobu nerušený pohled do plápolajících plamenů.
U modelů GULIVER je vestavěná i klapka , pomocí které se regulují spaliny.
Dvířka disponují teploměrem. Prostor topeniště je vybaven dvěma rošty pro letní a zimní provoz. Pod celým sporákem se nachází praktická zásuvka, například na uskladnění paliva.
GUČA GULIVER Smart L - červená
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | litina, plech |
| Jmenovitý výkon | 10,5 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 87 % |
| Průměr kouřovodu |
120 mm |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 745 mm |
| Rozměry trouby (š x v x h): | 360 x 279 x 420 mm |
| Rozměry topeniště (š x v x h): | 275 x 325 x 375 mm |
| Rozměry dvířek topeniště ( š x v ): | 230 x 270 mm |
| Typ roštu: | otočný, letní + zimní varianta |
| Rozměry sporáku ( š x v x h ): | 900 x 860 x 665 mm |
| Hmotnost | 177 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen | 30 cm |
| Průměrná spotřeba paliva | 1,7 kg/h |
GUČA GULIVER Smart L - červená
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Materiál | litinová |
| Výkon | do 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |