HAAS+SOHN ADRIA II TV černá/béžová
- krbová kamna, černý lak, béžová dlažba
Krbová kamna HAAS+SOHN ADRIA II TV černá/béžová s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem.
Krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou vhodná pro vytápění celého domu. Kamna lze za příplatek doplnit o vychlazovací smyčku.
HAAS+SOHN ADRIA II TV černá/béžová
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | barva černá |
| Dvířka a boky provedení: | černý lak, béžová dlažba |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 10,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 -190 m3 |
| Výkon výměníku | 4,9 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 10,3 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,3 MPa |
| Vychlazovací smyčka | NE - lze objednat |
| Rozměry: | 1050 / 560 / 442 mm |
| Hmotnost: | 136 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
HAAS+SOHN ADRIA II TV černá/béžová
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |