HAAS+SOHN ALMO II s TV
- lak antracit
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří ovládání vzduchu Easy control, uzavíratelný přívod vzduchu, terciální spalování, tříbodové zavírání dvířek. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Vychlazovací smyčka není součástí kamen - objednávejte zde.
HAAS+SOHN ALMO II s TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 10,2 kW |
| Výkon do výměníku: | 7,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 184 m3 |
| Rozměry: | 983 / 492 / 567 mm |
| Hmotnost: | 143 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Spotřeba paliva: |
3 kg / h |
HAAS+SOHN ALMO II s TV
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |