HAAS+SOHN ALYTUS kachle havana
HAAS+SOHN ALYTUS - krbová kamna antraci t/ havana kachle
- velmi atraktivní moderní vzhled
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN ALYTUS.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Vzhledové řešení krbových kamen HAAS+SOHN ALYTUS antracit/havana je vyjímečně zdařilé a při použití kachlí v havana barvě si kamna zachovávají střízlivě moderní trend.
Kamna ALYTUS jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Kamna HAAS+SOHN ALYTUS antracit/havana se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť techto kamen tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou s doplňkem kachlí. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 2,7 kW do 8,2 kW a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu.
Terciální (dvojí) spalování - U kamen ALYTUS jde o proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i daleko nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN ALYTUS antracit/havana
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit / havana kachle |
| Dvířka provedení: | černá + sklo |
| Rozsah výkonu: | 2,7-8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní/zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 45-150 m3 |
| Rozměry: | 962 / 524 / 566 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,3 kg / h |
HAAS+SOHN ALYTUS antracit/havana
Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků.
Všechny produkty firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |