HAAS+SOHN ALYTUS bílá/černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN ALYTUS.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALYTUS bílá/černá jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Kamna HAAS+SOHN - ALYTUS se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť techto kamen tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou s doplňkem kachlí. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 2,7 kW do 8,2 kW a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu.
HAAS+SOHN ALYTUS bílá/černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / bílé kachle |
| Dvířka provedení: | černá + sklo |
| Rozsah výkonu: | 2,7-8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní/zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 45-150 m3 |
| Rozměry: | 962 / 524 / 566 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,3 kg / h |
HAAS+SOHN ALYTUS bílá/černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |