HAAS+SOHN Avesta II TV
- černá ocel / přírodní kámen Woodstone Prestige
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / Woodstone Prestige |
| Dvířka provedení: | černá + sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 10,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 184 m3 |
| Výkon vyměníku: | 7,8 kW |
| Doporučený tepelný spád: | 75-60 °C |
| Vodní objem vyměníku: | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak: | 0,2 MPa (2 bar) |
| Vychlazovací smyčka (součást výrobku): | Ne, možno dokoupit |
| Rozměry: | 983 / 525 / 509 mm |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
HAAS+SOHN Avesta II TV
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / pískovec |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |