HAAS+SOHN DALE černý lak, kachle zrzavá patina
Kamna HAAS+SOHN DALE černý lak, kachle zrzavá patina jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s keramickým obkladem. Prostorné topeniště pojme polena o délce až 50 cm. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor - Easy control. Díky uzavíratelnému externímu přívodu vzduchu (CPV) nedochází k tepelným ztrátám.
Terciální (dvojí) spalování - jde o proces zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN DALE černý lak, kachle zrzavá patina
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, kachle zrzavá patina |
| Dvířka provedení: | podbarvené sklo |
| Rozsah výkonu: | 4,1 - 8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 147 m3 |
| Rozměry (v/š/h): | 872 / 777 / 452 mm |
| Hmotnost: | 153 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano, 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
2,6 kg / h |
HAAS+SOHN DALE černý lak, kachle zrzavá patina
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN DALE
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK