HAAS+SOHN EBOLI AL II TV hnědá
- externí přívod vzduchu
- vychlazovací smyčka
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá ocel / kachle hnědá |
| Rozsah výkonu: | 4,0 - 12,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (při využití zadního vývodu možno dokoupit krycí víčko) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 218 m3 |
| Výkon výměníku | 8,5 kW |
| Vodní obsah výměníku | 14 l |
| Vychlazovací smyčka | ANO |
| Rozměry: | 992 / 695 / 595 mm |
| Hmotnost: | 166 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO, průměr 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
3,5 kg / h |
HAAS+SOHN EBOLI AL II TV hnědá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |