HAAS+SOHN EBOLI zelená, černý podstavec
- zelená keramika
Kachlová kamna HAAS+SOHN Eboli zelená, černý podstavec jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli a keramického obkladu. Kamna jsou vybavená terciálním spalováním, díky kterému jsou spalovány i zbytkové plyny, jež by jinak nevyužité odešly spolu s ostatními zplodinami komínem. Tím se zvýší účinnost kamen, sníží emise a prodlouží doba hoření.
HAAS+SOHN EBOLI zelená, černý podstavec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | zelená keramika |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,6 - 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (při využití zadního vývodu možno dokoupit krycí víčko) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 144 m3 |
| Rozměry: | 992 / 695 / 504 mm |
| Hmotnost: | 156 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
HAAS+SOHN EBOLI zelená, černý podstavec
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN EBOLI.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |