HAAS+SOHN EBOLI
- černá / zelená keramika
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Kamna HAAS SOHN - EBOLI
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | zelená keramika |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,6 - 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (při využití zadního vývodu možno dokoupit krycí víčko) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 77 % |
| Vyhřívaný prostor: | 40-150 m3 |
| Rozměry: | 992 / 695 / 504 mm |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
To jsou kamna HAAS+SOHN EBOLI
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře.
Terciální (dvojí) spalování - Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva
Nepřetržitý provoz – bezpečné vytápění bez přerušení. Možnost takového vytápění podtrhuje vysokou kvalitu kamen.
Možnost nátěru podstavce - standardně dodávanou bílou nebo šedou barvu lze změnit libovolným odstínem dle vlastního přání.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN EBOLI.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |
| Možnost topení uhlím | Ano |