HAAS+SOHN EMPOLI AL II TV hnědá
- externí přívod vzduchu, vychlazovací smyčka
Kachlová kamna HAAS+SOHN EMPOLI AL II TV hnědá jsou určená pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem. Jsou vyrobená z kotlové oceli a kachlového obkladu. Díky kvalitnímu spalování, které výrazně podporuje terciární spalování dosahují vysoké účinnosti. Kamna jsou vybavená vychlazovací smyčkou, která zajistí zabezpečení před přetopením v případě výpadku elektrického proudu.
HAAS+SOHN EMPOLI AL II TV hnědá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle hnědé |
| Dvířka | černá |
| Rozsah výkonu: | 4,0 -12,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (při využití zadního vývodu možno dokoupit krycí víčko v barvě kamen) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 220 m3 |
| Výkon výměníku | 8,8 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14,0 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
| Vychlazovací smyčka | ANO |
| Rozměry: | 992 / 695 / 591 mm |
| Hmotnost: | 169 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
0,8 - 3,5 kg / h |
HAAS+SOHN EMPOLI AL II TV hnědá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN EMPOLI AL II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Montáž kachli na kamna HAAS+SOHN EBOLI / EMPOLI:
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |
| Možnost topení uhlím | Ano |