-certifikovaná plynotěsnost
Kamna HAAS+SOHN EPIC černá / titan jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor, tzv. Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Kamna disponují automatickým dovíráním dveří - dveře stačí pustit a zaklapnou se samy.
HAAS+SOHN EPIC černá / titan
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / titan |
| Dvířka provedení: | ocel, sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 6,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 120 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 1208 / 526 / 386 mm |
| Hmotnost: | 134 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN EPIC černá / titan
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |