-certifikovaná plynotěsnost
- kamenný obklad
Kamna HAAS+SOHN EPIC černá / Woodstone jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního pískovce. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor, tzv. Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Kamna disponují automatickým dovíráním dveří - dveře stačí pustit a zaklapnou se samy.
HAAS+SOHN EPIC černá / Woodstone
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / Woodstone |
| Dvířka provedení: | ocel, sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 6,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 120 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 1208 / 526 / 386 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN EPIC černá / Woodstone
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |