HAAS+SOHN Farum TV
- kamna s výměníkem, černá/Woodstone Prestige (přírodní kámen)
Krbová kamna HAAS+SOHN Farum TV jsou vyrobená z kvalitní oceli s obkladem z přírodního kamene. Díky kvalitnímu spalování dosahují tyto krbová kamna nízkých emisních hodnot. Přívod externího vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Ke kamnům lze objednat dochlazovací smyčku.
HAAS+SOHN Farum TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | Woodstone Prestige |
| Barva | černá |
| Rozsah výkonu: | 5,0 - 15,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 87 % |
| Vyhřívaný prostor: | 90 - 275 m3 |
| Výkon výměníku | 11,1 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 16,0 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
| Vychlazovací smyčka | NE - možno dokoupit |
| Rozměry: | 1231 / 621 / 629 mm |
| Hmotnost: | 221 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,7 - 4,1 kg / h |
HAAS+SOHN Farum TV
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN FARUM TV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / pískovec |
| Účinnost | více než 80 % |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |