HAAS+SOHN FIREPOT černá
- plotna se sklokeramickou deskou
Kamna HAAS+SOHN FIREPOT černá jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Velkou výhodou je plotna se sklokeramickou deskou pro přípravu nebo ohřev pokrmů. K ovládání přívodu vzduchu slouží pouze jeden regulátor, tzv. Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
HAAS+SOHN FIREPOT černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 115 m3 |
| Rozměry (vxšxh): | 912 / 540 / 489 mm |
| Hmotnost: | 134 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ano |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h |
HAAS+SOHN FIREPOT černá
Můžeme nabídnout bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK