HAAS+SOHN FORESTA
- dekor dřevo
Krbová kamna HAAS+SOHN FORESTA dekor dřevo jsou vyrobená z kvalitní, černě lakované oceli s keramickým obložením s dřevěným dekorem. Díky terciálnímu spalování dochází k dokonalejšímu spalování a nižší spotřebě paliva. Přívody vzduchu (primární, sekundární, terciální) se ovládají pouze jedním regulátorem.
HAAS+SOHN FORESTA dekor dřevo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak, keramika |
| Dvířka provedení: | prosklenná |
| Rozsah výkonu: | 2,7 - 8,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 146 m3 |
| Rozměry: | 690 / 610 / 373 mm |
| Hmotnost: | 74 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: |
0,7 - 2,5 kg / h |
HAAS+SOHN FORESTA dekor dřevo
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN FORESTA.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |