HAAS+SOHN HERBORN II šedá
- šedý lak
kamna HAAS+SOHN HERBORN II šedá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, šedý lak |
| Dvířka provedení: | litina |
| Rozsah výkonu: | 2,1 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 55-115 m3 |
| Rozměry: | 942 / 492 / 519 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Uzavíratelný přívod vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,6 kg / h |
HAAS+SOHN HERBORN II šedá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ