HAAS+SOHN JONAVA IV
Krbová vložka HAAS+SOHN JONAVA IV je vyrobená z kvalitní kotlové oceli s dvířky se smaltovanou povchovou údržbou, která je nenáročná na údržbu. Prostorné topeniště je vyložené šamotem a litinovým roštem. Externí přívod vzduchu je již v základním provedení.
HAAS+SOHN JONAVA IV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | smaltovaná dvířka |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 9,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 165 m3 |
| Rozměry: | 1282 / 778 / 421 mm |
| Hmotnost: | 148 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 2,5 kg / hod |
HAAS+SOHN JONAVA IV
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN JONAVA IV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 40 cm |