HAAS+SOHN Jonsbo černá/kachle slonová kost
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo černá/kachle slonová kost jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s keramickým obkladem. Prostorné topeniště pojme polena o délce až 50 cm. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor - Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Terciální (dvojí) spalování - jde o proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN Jonsbo černá/kachle slonová kost
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, keramika slonová kost |
| Dvířka provedení: | podbarvené sklo |
| Rozsah výkonu: | 4,1 - 8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 148 m3 |
| Rozměry (v/š/h): | 837 / 696 / 453 mm |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,6 kg / h |
HAAS+SOHN Jonsbo černá/kachle slonová kost
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN SKIVE II
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |