HAAS+SOHN LEVANGER
Kamna HAAS+SOHN LEVANGER černá jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Velkou výhodou je masivní korpus s vrchním plátem o síle materiálu 10 mm, což lze využít i k ohřevu jídel. Jde vlastně o úspěšný model UKA, ale s podstavcem, což umožnilo zvýšení topeniště a tím větší komfort při přikládání pro obsluhu.
HAAS+SOHN LEVANGER černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá (litina) + sklo |
| Rozsah výkonu: | 1,8 - 6,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm (možno dokoupit redukci ze 130 mm na 150 mm) |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 77 % |
| Vyhřívaný prostor: | 35-110 m3 |
| Rozměry (vxšxh): | 900 / 490 / 402 mm |
| Hmotnost: | 108 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | ne (možnost doobjednání) |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
0,9 - 2,4 kg / h |
HAAS+SOHN LEVANGER černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN LEVANGER.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |