HAAS+SOHN Madeira
- provedení: černá + kámen "Woodstone Prestige"
HAAS+SOHN MADEIRA černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak + kámen |
| Dvířka provedení: | černá, vypouklá |
| Rozsah výkonu: | 2,1 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 55-115 m3 |
| Rozměry: | 996 / 606 / 492 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Automatická regulace vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
2,0 kg / h |
HAAS+SOHN MADEIRA černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.