HAAS+SOHN MALVIK IV
- krbová vložka
Přirozené teplo, praskající, útulný oheň v krbu a příjemné teplo v místnosti. Užijte si "luxus" vlastního krbu. Krbová vložka HAAS+SOHN MALVIK IV vyjadřuje kultivovanou kulturu bydlení a snoubí element ohně s vysoce kvalitními materiály a ušlechtilým designem, stejně jako nejmodernější a vyspělou technikou spalování.
HAAS+SOHN MALVIK IV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 40 - 135 m3 |
| Rozměry: | 1389 / 430 / 440 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 2,0 kg / hod |
HAAS+SOHN MALVIK IV
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN MALVIK IV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |