HAAS+SOHN Manta medovník
- černý lak / kachle medovník
Kachlová kamna HAAS+SOHN Manta medovník jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s kachlovým obkladem. Mezi hlavní přednosti kamen patří teciální spalování a externí přívod vzduchu (CPV). Designové řešení kamen je hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
HAAS+SOHN Manta medovník
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle medovník |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 7,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 65-130 m3 |
|
Rozměry (výška/šířka/hloubka): |
856 / 740 / 547 mm |
| Hmotnost: | 126 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
HAAS+SOHN Manta medovník
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN MANTA.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Možnost topení uhlím | Ano |