HAAS+SOHN MANTOVA AL II TV černá/béžová
- krbová kamna s teplovodním výměníkem
Krbová kamna s teplovodním výměníkem HAAS+SOHN MANTOVA AL II TV černá/béžová jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s béžovým kachlovým obložením. Topeniště je vyložené šamotovými tvarovkami. Terciální spalování Krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou vhodná pro vytápění celého domu.
HAAS SOHN MANTOVA AL II TV černá/béžová
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | béžová dlažba |
| Dvířka | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 189 m3 |
| Výkon výměníku | 7,6 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14,0 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
| Vychlazovací smyčka | NE |
| Rozměry: | 962 / 506 / 595 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
0,7 - 3,0 kg / h |
HAAS+SOHN MANTOVA AL II TV černá/béžová
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN Mantova Al II TV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |