HAAS+SOHN MATERA TV medovník
- černý lak
- kachle medovník
- teplovodní výměník
Kachlová kamna HAAS+SOHN MATERA TV medovník s teplovodním výměníkem jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s kachlovým obkladem. Mezi hlavní přednosti kamen patří snadné čištění výměníku a teciální spalování, které podporuje dokonalejší zužitkování paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Všechny spalovací vzduchy se ovládají pouze jedním regulátorem. Výměník lze snadno vyměnit za záslepku a kamna používat jako teplovzdušná. Designové řešení kamen je hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
HAAS+SOHN MATERA medovník
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle medovník |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12,2 kW |
| Výkon do výměníku: | 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 220 m3 |
|
Rozměry (výška/šířka/hloubka): |
1099 / 948 / 653 mm |
| Hmotnost: | 316 kg |
| Vychlazovací smyčka: | za příplatek |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,8 kg / h |
HAAS+SOHN MATERA TV medovník
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN MATERA TV medovník.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |