HAAS+SOHN NIVALA TV šedá
- antracit, šedá dlažba
Krbová kamna HAAS + SOHN NIVALA TV šedá jsou vyrobená z kvalitní oceli s keramickým obkladem. Mezi výhody kamen patří terciální spalování, externí přívod vzduchu a automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu. Kamna jsou určená k připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem.
Kamna lze za příplatek doplnit o dochlazovací smyčku.
HAAS+SOHN NIVALA TV šedá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel- lak antracit, šedá dlažba |
| Dvířka | prosklenná |
| Rozsah výkonu: | 5,0- 15,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 87 % |
| Vyhřívaný prostor: | 90 - 275 m3 |
| Výkon výměníku | 11,1 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 11,1 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
| Vychlazovací smyčka | ANO - za příplatek |
| Rozměry: | 1231 / 621 / 629 mm |
| Hmotnost: | 221 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO, 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
1,4 - 4,1 kg / h |
HAAS+SOHN NIVALA TV šedá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN NIVALA s TV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |
| Možnost topení uhlím | Ano |