HAAS+SOHN Orsted světle šedá/serpentino
- lak antracit, pískovec
Kamna HAAS+SOHN Orsted světle šedá/serpentino jsou vyrobené z kvalitní světle šedě lakované oceli s obložením z přírodního kamene. Třístranné prosklení umocní pohled do plápolajících plamenů z více stran. Kamna jsou vhodná pro klasický i moderní interiér a dosahují účinnosti až 79%.
HAAS+SOHN Orsted světle šedá/serpentino
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | světle šedá/serpentino |
| Dvířka provedení: | antracit |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 8,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry: | 977 / 605 / 405 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Automatická regulace vzduchu: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,65 kg / h |
HAAS+SOHN Orsted světle šedá/serpentino
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN ORSTED.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 9 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |