HAAS+SOHN PINEROLO černá/Speckstein
- černý lak, Speckstein
HAAS+SOHN PINEROLO černá/Speckstein
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak + přírodní kámen |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70-170 m3 |
| Rozměry: | 1004 / 540 / 477 mm |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Uzavíratelný přívod vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,61 kg / h |
HAAS+SOHN PINEROLO černá/Speckstein
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |