HAAS+SOHN SKARNES černá
Krbová kamna HAAS+SOHN SKARNES jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Velkou výhodou je masivní korpus s vrchním plátem o síle materiálu 10 mm, což lze využít i k ohřevu jídel.
HAAS+SOHN SKARNES černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá (litina) + sklo |
| Rozsah výkonu: | až 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 75 % |
| Vyhřívaný prostor: | 45-150 m3 |
| Rozměry: | 900 / 625 / 412 mm |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | ne, možno dokoupit |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Easy Control (ovládání vzduchů jedním regulátorem) |
ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,5 kg / h |
HAAS+SOHN SKARNES černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN SKARNES.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |