HAAS+SOHN Treviso II s výměníkem, slonová kost, kachlový sokl
- provedení: černý korpus / kachle slonová kost, kachlový sokl
Kachlová kamna TREVISO II od značky HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Kamna HAAS SOHN - TREVISO II
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle slonová kost + kachlový sokl |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,7 - 8,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní (u zadního vývodu je nutné objednat koleno č.obj.: 0332015007065) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 45 -160 m3 |
| Rozměry: | 1100 / 746 / 486 mm |
| Hmotnost: | 195 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | NE |
| Terciální spalování: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
max. 2,3 kg / h |
To jsou kamna HAAS+SOHN TREVISO II
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 2,7 kW do 8,5 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře.
Terciální (dvojí) spalování - Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva
Nepřetržitý provoz – bezpečné vytápění bez přerušení. Možnost takového vytápění podtrhuje vysokou kvalitu kamen.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN TREVISO II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |