HAAS+SOHN TREVISO II TV zelená, kachlový sokl
- černý korpus / zelená kachle / kachlový sokl
Kachlová kamna HAAS+SOHN TREVISO II TV zelená, kachlový sokl jsou k připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem. Mezi hlavní výhody kamen patří terciální spalování a vyměnitelný výměník.
Kamna lze doplnit o vychlazovací smyčku.
HAAS+SOHN TREVISO II TV zelená, kachlový sokl
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černáý lak, zelená kachle, kachlový sokl |
| Dvířka | černá |
| Rozsah výkonu: | 8,0 kW (do těles: 5,0 kW) |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Výkon výměníku | 5,0 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 17,0 litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,3 MPa |
| Vychlazovací smyčka | NE, možnost dokoupení pod číslem: 0332015005029 |
| Rozměry: | 1100 / 750 / 486 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | NE |
| Spotřeba paliva: |
2,5 kg / h |
HAAS+SOHN TREVISO II TV zelená, kachlový sokl
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN TREVISO II
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |