HAAS+SOHN TREVISO mini
- černý lak
- kachle slonová kost
Krbová kamna HAAS+SOHN TREVISO mini jsou vyrobená z kvalitní, černě lakované oceli s kachlovým obložením v barvě slonová kost. Šamotové topeniště doplňuje litinový rošt. Kamna mají pouze horní vývod kouřovodu.
HAAS+SOHN TREVISO mini
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, kachle slonová kost |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 126 m3 |
| Rozměry: | 823 / 646 / 395 mm |
| Hmotnost: | 114 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Terciální spalování | Ne |
| Spotřeba paliva: |
1,2 - 1,8 kg / h |
HAAS+SOHN TREVISO mini
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN TREVISO mini.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ